fbpx

Pic Me!

360 Video Booth on suurepärane lisandus igale sündmusele

Avasta Video Booth (360° selfi) maagiat, mis võimaldab sul luua aegluubis selfivideosid, hõlmates 360-kraadist vaadet. Saad saata videosid otse enda meilile ning tunda end hetkeks tõelise tähelepanu keskpunktis.

Mis on 360 Video Booth ja miks see on nii eriline?

Video Booth (360° selfi) on interaktiivne sündmusetehnoloogia, mis võimaldab osalejatel luua aeglustatud liikumisega selfivideoid, hõlmates kogu ümbrust 360 kraadi ulatuses

  1. 360-kraadine Meelelahutus: Video Booth (360° selfi) pakub ainulaadset 360-kraadist vaadet, tuues sündmused ümberringi ellu.

  2. Aeglustatud Iga Detaili Jaoks: Slow Motion režiim võimaldab sul jäädvustada iga emotsiooni ja liigutuse täpselt, pakkudes unustamatuid hetki.

  3. Kohene Mälestustena: Sinu loodud videod saadetakse kohe meilile, nii et saad jagada oma kogemusi lähedastega otse.

  4. Interaktiivne Kogemus: Avasta, kuidas 360° selfivideod muudavad sinu sotsiaalmeedia jälgijad ja sõbrad kaasatud ning kaasahaaratuks.

  5. Mitmekülgsus Üritustel: Video Booth sobib ideaalselt erinevateks üritusteks — pulmadest ettevõtte üritusteni, andes kõigile võimaluse olla tähelepanu keskpunktis

 

 Kui olete huvitatud 360 videoboothi rentimisest Eestis, siis võtke ühendust meie meeskonnaga. Meie professionaalsed teenusepakkujad pakuvad teile parimaid võimalusi vastavalt teie vajadustele ja eelarvele.

Hinnapäring

Kui ei tea veel , kirjutage linn

Address List

Pic Me! Photobooth

Tahad lisada oma üritusele särtsu? Me oleme siin, et aidata sind. Vali kuupäev, koht ja aeg ning valmistu unustamatuks peoks